Asociatia Caritas Bucuresti

Realizați visul: O vacanță la mare pentru copiii de la Casa Sf. Ioan!

Status: Fundraising

Ajută-ne să ducem copiii de la Casa Sf. Ioan la mare! Fiecare donație contează pentru a le oferi o experiență memorabilă și plină de bucurie.

[ Show more ]

Sumă:

Galantomi:

Donații:

Vrei să fii fundraiser? Contactează Organizația

Vă rugăm să ne ajutați să realizăm visul unei vacanțe de vară minunate pentru copiii de la Casa Sf. Ioan, oferindu-le oportunitatea de a experimenta frumusețea și bucuria unei evadări la mare.

Fondurile strânse vor fi folosite pentru a asigura cazare și distractie de pe litoral. Dorim să oferim acestor copii o experiență de neuitat, unde să se poată bucura de soare, nisip și marea albastră într-un mediu sigur și confortabil.

Orice donație, fie ea mare sau mică, va face o diferență semnificativă în viața tinerilor. Împreună, putem transforma un vis în realitate și oferi momente de fericire și bucurie celor care au mai puțin.

Vă mulțumim din suflet pentru sprijinul și generozitatea voastră!