Alerg ca sa pot ajuta copiii, ajuta-ma si tu!

Alexandru Ionescu Asociatia Caritas Bucuresti

50% Complete

Salut!

Ma numesc Alexandru si alerg pentru a sustine deschiderea After- School-ului in cadrul “Centrului de zi pentru copii cu dizabilitati-Caritas Bucuresti”.

Impreuna cu ajutorul vostru putem sa facem mai mult pentru cei care au nevoie de noi.

Recomandă-le prietenilor această campanie.

în beneficiul

In cadrul Centrului de Zi pentru Copii cu Dizabilitati, mai sunt 6 copii in situatia Inei, care au nevoie de sustinere din punct de vedere educational.

Raiffeisen Bank Bucharest International Marathon este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București.  Este cel mai mare eveniment de alergare din România, aflat la a 9-a ediție, iar anul acesta va fi pe 8-9 Octombrie, cu startul în Piața Constituției din București.  Probele de concurs sunt: - Cursa

BPM Wave Team

22 Sep 2016