Daniela Ailoae - Asociatia Caritas Bucuresti

Fii schimbarea pe care vrei sa o vezi in lume

1,075 RON Donatii stranse
71.666666666667% Complete
1,500 RON Target
5 Donatii
Vreau sa fac o donatie!

Motivatia pentru care alerg de data aceasta, e una foarte simpla!

Sunt un om sanatos si recunoscator care poate ajuta niste copilasi aflati in nevoie. Faptul ca pot imbina sportul cu intrajutorarea este o activitate care ma face sa ma simt utila.

Asadar, va rog, haideti sa facem o fapta buna pentru niste sufletele care au un viitor inainte.

Doneaza si tu, pentru deschiderea unui afterschool special pentru copiii bolnavi de sindromul Down.

Nu uita ca daca vrei ca oamenii sa fie mai optimisti, mai muncitori, mai entuziasti, mai implicati, trebuie sa fii tu insuti mai optimist, mai entuziast, mai implicat, mai muncitor.

Recomandă-le prietenilor această campanie.

in beneficiul

Asociatia Caritas Bucuresti

Asociaţia Caritas Bucureşti este o organizaţie neguvernamentală, înfiinţată în 1990, cu scopul de a contribui la eradicarea problemelor care afectează viaţa şi demnitatea fiintei umane.

Program After-school pentru Copii cu Dizabilitati ( in special cu Sindrom Down)

In cadrul Centrului de Zi pentru Copii cu Dizabilitati, mai sunt 6 copii in situatia Inei, care au nevoie de sustinere din punct de vedere educational.

5 Donatii

Anonymous